Волошковий світ

Малюю свої думки всіма засобами…
Home » Бібліотека » Фентезі » Джоан Роулінг – Гаррі Поттер

Джоан Роулінг – Гаррі Поттер

Гаррі Поттер і філософський камінь

Harry Potter and the Philosopher's Stone Гаррі Поттер на одинадцятому році життя дізнається, що він – син двох могутніх чаклунів, і сам володіє магічною силою. В Школі Магії і Чарів Гоґвартс Гаррі потрапляє в коловорот неймоіврних пригод. Він починає займатися квідічем – спортом найвищого пілотажу, грає в захопливу гру живими шаховими фігурами, зустрічається з Темним Чарівником, котрий хоче його знищити. Якщо ви готові до пригод, то мерщій, зустрінемося на платформі 9 і 3/4! Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 11год. 17хв. Розмір: 625 Мб Скачати Читати онлайн (укр!)


Гаррі Поттер і таємна кімната

Harry Potter and the Chamber of Secrets Гаррі Поттер переходить на другий курс Школі Магії і Чарів Гоґвартс. Ельф Доббі попереджає Гаррі про небезпеку, яка чекає його там, і просить більше не повертатися в Гоґвартс. Гаррі не слідує пораді ельфа і стає свідком страшних подій, що розгортаються в школі. Один за іншим її мешканці виявляються під впливом злих чарів, що перетворюють їх у закляклі статуї. А Гаррі весь цей час чує зловісний голос, який, здавалося б, йде з нізвідки. Незабаром учні довідаються про існування страшної Таємної кімнати, відкрити яку в змозі тільки єдиний спадкоємець Салазара Слизерина. Усі думають, що Таємну кімнату відкрив саме Гаррі і звільнив ув’язнений у ній Жах, адже справа в тому, що Поттер уміє розуміти змій і говорити на їхній мові. Гаррі Поттер – змееуст! А саме цим і був знаменитий Слизерин. Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 10год. 26хв. Розмір: 602 Мб Скачати Читати онлайн (укр!)


Гаррі Поттер і в’язень Азкабану

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Гаррі Поттер, Рон і Герміона продовжують своє навчання в Школі Магії і Чарів Гоґвартс. Новий семестр у Гоґвартс обіцяє багато пригод і задоволень! Ви дізнаєтеся, як Гаррі освоює нові премудрості чарівництва, приручає гіпогріфа Бакбика, б’ється з богартом, а також потайки проникаючи в село Гоґсмід. Але новий навчальний рік, на жаль, обіцяє безліч небезпек. У Гоґвартс пробрався вбивця, на рахунку якого безліч життів і людей, і чарівників. Для охорони школи запрошені лиховісні варти в’язниці Азкабан – дементори. Гаррі та його друзі дуже скоро з’ясовують, чому всі чарівники бояться дементорів. Поттер вирішує знайти вбивцю. З Гаррі висмоктують душу дементори, а маг Сіріус Блек, втікши з Азкабану, відкриє сезон полювання на нашого юного героя! Тепер Гаррі в небезпеці навіть за стінами своєї чарівної школи, навіть в оточенні друзів! Гаррі, Рон і Герміона пускаються в нові авантюри: друзям доведеться подолати часові межі, відкрити таємницю минулого Гаррі і викрити зрадника. Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 12год. 40хв. Розмір: 730 Мб Скачати Читати онлайн (укр!)


Гаррі Поттер і келих вогню

Harry Potter and the Goblet of Fire

Гаррі Поттер, Рон и Герміона повертаються на четвертий курс до Школи Магії і Чарів Гоґвартс. При таємничих обставинах Гаррі відібрано до числа учасників небезпечного змагання – Турніру Трьох Чарівників, однак проблема в тому, що всі його суперники – набагато старші і сильніші. До того ж, знаки вказують на повернення Лорда Волдеморта. Дуже скоро Гаррі належить поборотися не лише за перемогу в змаганні, але й, перед усім, за власне життя.

Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 21год. 14хв. Розмір: 1,2 Гб Скачати Читати онлайн (укр!)

Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Гаррі проводить свій п’ятий рік навчання в Школи Гоґвартс і виявляє, що багато хто з членів товариства магів заперечує сам факт нещодавнього протиборства юного чарівника з втіленням всесвітнього зла Лордом Волдемортом, і роблять вигляд, що не мають добного уявлення про те, що злодій повернув. Побоюючись, що шановний голова Гоґвартса Альбус Дамблдор розповсюджує брехливі чутки про повернення Волдеморта, прагнучи підірвати авторитет Міністра Магії Корнеліуса Фаджа і в подальшому зайняти його місце, Корнеліус призначає нового професора захисту від темних мистецтв, котрий повинен буде пильно слідкувати за Дамблдором і учнями Гоґвартса. Але схвалений міністерством курс лекцій по захисній магії професора Долорес Амбридж виявляється на практиці абсолютно марним — юні чарівники просто нездатні протистояти дії темних сил, які загрожують їм і всьому чарівному товариству. І тоді за наполяганням своїх друзів Герміоны і Рона, Гаррі бере ініціативу до своїх рук.

Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 29год. 30хв. Розмір: 1,5 Гб Скачати Читати онлайн (укр!)

Гаррі Поттер і напівкровний принц

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Тепер не тільки світ чарівників, але і світ магів відчуває на собі потужну силу Волдеморта, а Гоґвартс вже ніяк не назвеш надійним притулком, яким він був раніше. Гаррі підозрює, що в самому замку зачаїлася якась небезпека, але Дамблдор більше зосереджений на тому, щоб підготувати його до фінальної сутички, яка, як він знає, вже не за горами. Разом вони намагаються розгадати таємницю безсмертя Волдеморта, а для цього Дамблдор запрошує на посаду викладача з варіння зілля свого давнього друга і колегу – професора Горація Слизорога, який обожнює влаштовувати вечірки для обраних і пишається своїми великими зв’язками у вищих колах. Але цей бонвіван і не підозрює, що саме від нього Дамблдор сподівається дістати найважливішу інформацію про горокракси. Тим часом учнів атакують найрізноманітніші вороги, а підліткові емоції б’ють через край. Гаррі починає розуміти, що стає все більш небайдужим до Джінні, проте, і Дін Томас теж. А Лаванда Браун вбила собі в голову, що Рон – той самий єдиний, якого вона чекає, та ось тільки не врахувала чарівного ефекту шоколадних цукерок Ромільди Вейн! Ну і, нарешті, Герміона палає пекучими ревнощами, але намагається не показувати своїх почуттів. Поки романтичні відносини розцвітають, лише один учень залишається в стороні. Він твердо має намір залишити свою мітку, темну мітку. Любов витає в повітрі, але попереду чекає біда, і Хогвартс, можливо, вже ніколи не буде таким, яким є. Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 20год. 05хв. Розмір: 688 Мб Скачати Читати онлайн (укр!)


Гаррі Поттер і смертельні реліквії

Harry Potter and the Deathly Hallows

“Смерть – це мандрівка світом. Так друзі долають океан – вони й далі живуть одне в одному. Адже вони присутні в чомусь всюдисущому, вони існують там і люблять. У цім божественнім люстрі вони стрічаються віч-на-віч, а їхні розмови вільні й чисті. Це втіха для друзів, які нібито й померли, але їхня дружба – у найвищому сенсі – вічна, бо безсмертна.”

Вільям Пенн. “Плоди самотності”

Гаррі Поттера чекає найстрашніше випробування в житті – смертельна сутичка з Волдемортом. Чекати допомоги немає від кого – Гаррі самотній, як ніколи … Друзі та вороги Гаррі постають в абсолютно несподіваному світлі. Межа між Добром і Злом стає все примарнішою …

Читає: Олександр Клюквін Формат: mp3, 128 Kbps Тривалість: 22год. 20хв. Розмір: 643 Мб Скачати Читати онлайн (укр!)

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS

Leave a Reply